1
2
3
4
5

Сайт бойынша іздеу


Сайт статистикасы

Бүгін23
Кеше23
Апта46
Ай720
Барлық күндері27618

Жаңалықтар мұрағаты

Жаңалықтар-2016

Жаңалықтар-2017

 

Қауырт желісі

liniya

 

 

 

Областной кризисный центр РК
г. Павлодар, ул. Ломова, д. 47/1
Тел.: 34-13-13
Телефон доверия: 88000803434
pvl.help-center@yandex.kz

 

100 logo kz

 

114

Сайтқа кіру

<< < Желтоқсан 2018 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Жаңалықтар

5-7 сыныптар арасында пәндер олимпиадасының аудандық кезеңі

 

   2018 жылы 28 қараша күні №1 Успен ЖОББМ-ң базасында 5-7 сыныптар арасында пәндер олимпиадасының аудандық кезеңі өтті.

   Осы оқу жылында олимпиадаға 18 мектептен 104 оқушы қатысты. Жеңімпаздар мен жүлдегерлер саны қатысушылардың жалпы санының 39 % -ын құрайды.

   Мемлекеттік тілдегі мектептерден «Қазақ тілі және әдебиеті» пәнінен 3 орынға №3 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Жандрахимова Ақниет және 7 сынып оқушысы Калыкова Дильназ ие болды.

   Орыс тілді мектептерден «Қазақ тілі» пәнінен 3 орынға №1 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Пудич Валерия және 7 сынып оқушысы Могильная Юлия ие болды, 2 орынға Белоусов ЖОББМ 5 сынып оқушысы Халютина Анастасия иеленді.

   Мемлекеттік және орыс тілді мектептерден «Орыс тілі және әдебиеті» пәнінен 3 орынға Лозовой ЖОББМ 6 сынып оқушысы Жакажанова Аймира, Павлов ЖОББМ 5 сынып оқушысы Даутханова Ясмин, Таволжан ЖОББМ 6 сынып оқушылары Мереке Әнел және Мереке Әдел, №1 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Окс Милена, №2 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Короткова Вероника, 2 орынға Константинов ЖОББМ 5 сынып оқушысы Ерғали Балнұр, №1 Успен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Кирьяченко Владислав, №2 Успен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Легачова Карина, 1 орынға Лозовой ЖОББМ 6 сынып оқушысы Кихметов Каримхан, №3 Успен ЖОББМ 5 сынып оқушысы Закенов Ильяс ие болды.

   Мемлекеттік және орыс тілді мектептерден «Математика» 3 орынға Қозыкеткен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Кенжеахмет Гали, Қозыкеткен ЖОББМ 5 сынып оқушысы Жаксыбек Томирис, №3 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Сабабаев Адилет, 2 орынға Павлов ЖОББМ 6 сынып оқушысы Головченко Даниил, Павлов ЖОББМ 6 сынып оқушысы Қайыр Жанел, №1 Успен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Пудич Максим, Галицк ЖОББМ 5 сынып оқушысы Бутанова Рината, 1 орынға Лозовой ЖОББМ 6 сынып оқушысы Балданова Гульдана, №1 Успен ЖОББМ 5 сынып оқушысы Байбулов Ануар.

   Мемлекеттік және орыс тілді мектептерден «Ағылшын тілі» 3 орынға Вознесен НЖББМ 5 сынып оқушылары Демина Милана және Формусяк Виталий, Ковалев НЖББМ 7 сынып оқушысы Ивахно Полина, Қозыкеткен ЖОББМ 5 сынып оқушысы Асанбаев Еламан, №1 Успен ЖОББМ 5 сынып оқушысы Зинел-Қабиден Мадина, №1 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Сулейменова Даяна, №1 Успен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Кононенко Мария, 2 орынға №2 Успен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Тусупбаева Камила, №2 Успен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Руденко Егор.

   Мемлекеттік және орыс тілді мектептерден «Биология» пәнінен Қозыкеткен ЖОББМ 7 сынып оқушысы Ивакин Вячеслав, Павлов ЖОББМ 7 сынып оқушысы Шаяхмет Алихан ие болды.

   Мемлекеттік және орыс тілді мектептерден «Қазақстан тарихы» пәнінен 3 орынға Константинов ЖОББМ 7 сынып оқушысы Калмыкова Зоя, 2 орынға Константинов ЖОББМ 7 сынып оқушысы Кошубара Ульяна ие болды; Орыс тілді мектептерден «География» 3 орынға №1 Успен ЖОББМ7 сынып оқушысы Зинел-Қабиден Ділназ иеленді.

   Мемлекеттік және орыс тілді мектептерден «Жаратылыстану» пәнінен 2 орынға Қозыкеткен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Павлушенко Милана ие болды.

   Орыс тілді мектептерден «Информатика» пәнінен №1 Успен ЖОББМ 6 сынып оқушысы Мирошниченко Владимир ие болды.

   Білім бөлімі олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтайды.