1
2
3
4
5

Сайт бойынша іздеу


Сайт статистикасы

Бүгін8
Кеше21
Апта29
Ай145
Барлық күндері52459

Қауырт желісі

liniya

 

 

 

Областной кризисный центр РК
г. Павлодар, ул. Ломова, д. 47/1
Тел.: 34-13-13
Телефон доверия: 88000803434
pvl.help-center@yandex.kz

 

100 logo kz

 

114

Сайтқа кіру

<< < Сәуір 2020 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Материалдар

5-7 сыныптар арасында пәндер олимпиадасының аудандық кезеңі

   

   2017 жылы 10 қараша күні №1 Успен ЖОББМ-ң базасында 5-7 сыныптар арасында пәндер олимпиадасының аудандық кезеңі өтті. Олимпиада 1 тур бойынша өткізілді.

   Осы оқу жылында олимпиадаға 18 мектептен 109 оқушы қатысты. Жеңімпаздар мен жүлдегерлер саны қатысушылардың жалпы санының 45 % -ын құрайды.

   Олимпиадаға пәндер бойынша қатысушылар саны: қазақ тілі мен әдебиеті (қазақ тілді мектепте) - 5, қазақ тілі (орыс тілід мектепте) – 11, орыс тілі (қазақ тілді мектептерде) – 3, орыс тілі (орыс тілді мектептерде) - 22, ағылшын тілі – 10, Қазақстан тарихы – 16, информатика – 2, математика – 25, биология – 10, география – 5.

   «Қазақ тілі және әдебиет» бойынша Уызбай Аманжол №3 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 2 орын, Ораз Гүлдана Қаратай ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы - 3 орын.

   «Қазақ тілі» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Бакулина Ксения Павлов ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы - 1 орын, Плевако Юлия Павлов ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 1 место, Шейкина Юлия Константинов ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 2 орын, Пудич Валерия №1 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 2 орын, Мансурова Рината №1 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 3 орын, Могильная Юлия №1 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 3 орын.

   «Орыс тілі және әдебиет» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Скакова Айжан №3 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 1 орын, Сейтказинова Адина Павлов ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы - 3 орын, Мереке Адель Таволжан ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 1 орын, Бондаренко Радмила №2 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 1 орын, Окс Милена №1 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып – 2 орын, Кузива Карина Константинов ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 орын, Кирьяченко Владислав №1 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 орын, Пуховская Жанна №2 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 3 орын, Легочева Карина №2 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 3 орын, Муршель Надежда Константинов ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы– 3 орын.

   «Математика» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Кихметов Каримхан Лозовой ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 1 орын, Тыржикаев Асет №3 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 1 орын, Тойкенова Индира Козыкеткен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 орын, Сейітқазы Дамира Павлов ЖОББм-ң 5 сынып оқушысы - 3 орын, Кенжеахмет Гали Козыкеткен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы - 3 орын, Дюсекеева Арина Лозовой ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 2 орын, Головченко Даниил Павлов ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы - 2 орын, Хачатрян Левон №1 Успен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 3 орын, Герлиц Станислав Козыкеткен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 3 орын, Сагайдак Кристина №1 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын, Ережепова Жаяна №2 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын.

   «Ағылшын тілі» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Қайыр Жанел Павлов ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы – 2 орын, Ивахно Полина ученица 6 класса Ковалевской СОШ – 2 орын, Понамаренко Виталина Вознесен ЖОББМ-ң 5 сынып оқушысы - 3 орын, Колоколкин Максим №1 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын.

   «Биология» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Ивакин Вячеслав Козыкеткен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 2 орын, Әленова Дария Қаратай ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын, Лаур Наталья Константинов ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын, Сабитова Макпал Константинов ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын, Семенченко Юлия №1 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын, Щербань Вячеслав Козыкеткен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын, Николаева Ульяна Таволжан ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 3 орын.

   «Қазақстан тарихы» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Назымбек Данияр №3 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 1 орын, Пащенко Анастасия №1 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 1 орын, Қысырау Нұрсәуле №3 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 2 орын, Абитов Алихан №2 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 орын, Джамбова Диана Новопокров НЖББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 место, Төлеген Әділхан Ольгин ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 орын, Шаяхмет Алихан Павлов ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 2 орын, Прикуп Александра №1 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы – 2 орын, Бочковский Иван №2 Успен ЖОББМ-ң 7 сынып оқушысы - 3 орын.

   «География» бойынша қазақ және орыс тілді мектептерде Калыкова Дильназ №3 Успен ЖОББМ-ң 6 сынып оқушысы – 3 орын. Білім бөлімі олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтайды.

1